0
0
0

Пластифікатор

Код товару: 15897098
0
52.80 грн.
Купити
Код товару: 15897099
0
198.00 грн.
Купити
Код товару: 15897092
0
52.80 грн.
Купити
Код товару: 15897093
0
369.00 грн.
Купити
Код товару: 15897094
0
198.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 27 із 27 (1 сторінок)
Пластифікатор

Купити пластифікатори

Пластифікатор в бетон - додається для поліпшення властивостей поточного розчину з точним дотриманням пропорцій. Зазвичай пластифікатор для невеликих партій випускається у формі рідини, вся інформація про дозування знаходиться на упаковці, як і правила безпеки. Важливо розуміти, що деякі види готових цементних сумішей вже містять пластифікатор для бетону, ціна їх зазвичай трохи вище, такі сухі будівельні суміші містять відповідні позначки. Пластифікатор для тротуарної плитки - лише один з найпоширеніших варіантів, застосування дозволяє зменшити кількість пустот в готовому виробі. Бетон всередині приміщень також вимагає уваги, так пластифікатор додають в розчин для теплої підлоги . Купити цілком можна пластифікатор для цегли , обов'язково перевірте суміш після замісу, форми перевірки завжди можна знайти на відео.

Відомо, що будівельні суміші не ідеальні, у них безліч обмежень, як за часом нанесення, так і за умовами експлуатації. Найбільш часто купують (замовляють) у великих обсягах два види пластифікаторів - на основі цементу і бетон. У зв'язку з тим, що якість бетону - це основа міцності будь-якої будівлі, слід уважно підходити до питань пов'язаних з будівництвом з нього. Часто відгуки по експлуатації будівель мають фундаменти, стіни або обробку з бетону надходять вже від тих, хто експлуатує будівлю. Ціна капітального ремонту може бути досить висока, особливо якщо це стосується несучих конструкцій.

Широкий асортимент добавок у суміші

Перш ніж застосовувати ті або інші добавки в суміші (пластифікатори), необхідно зрозуміти, до чого призводить не тільки їх застосування, а й передозування. У Києві, Одесі та Харкові можна купити досить багато різноманітних поліпшувачів - добавок в суміші: пластифікаторів, гідрофобізаторів, добавок для поліпшення властивостей готової суміші. Швидкі темпи будівництва в Україні змушують забудовників скорочувати час зведення об'єкта до мінімуму, але останнім часом все менше негативних відгуків. Грамотне застосування добавок в суміші може полегшити нанесення і прискорити процес схоплювання, кількість підбирається з урахуванням дозувань запропонованих виробником, але з поправкою на місцеві компоненти (пісок).

Застосування пластифікаторів

Однак не варто відмовлятися від покупки покращувачів, важливо розуміти, що дозування підбирається індивідуально. Добавки в суміші збільшують час застигання розчину, покращують його структуру. Найчастіше купують гідрофобізатори, вони запобігають негативні наслідки взаємодії матеріалу і навколишнього середовища, при досить низькій ціні. Ціна такої добавки в суміші мала, замовити його можна одночасно з самою сумішшю. Застосування гідрофобізаторів отримало відмінні відгуки, деякі відзначають додаткові властивості, наприклад, захист цегляної кладки від нанесення графіті.

Щоб замовити або купити пластифікатор , необхідно проконсультуватися з менеджером по будівельних сумішей, він допоможе підібрати необхідний продукт, який буде мати не тільки оптимальну ціну, але і підійде саме для вашого об'єкта. Неточна дозування, скажімо пластифікатора для бетонної суміші, може привести до розшарування бетону, утворення бульбашок, ціна питання - довговічність будівлі. Контроль можна робити в такий спосіб, розчин залишають без перемішування на п'ять хвилин, при виникненні активного утворення бульбашки, виходу жовтої рідини на поверхню розчину вказує на передозування. Перш ніж купити і застосовувати поліпшують пластифікатор - проконсультуйтеся з фахівцем.

Пластифікатор для плитки

Пластифікатор - це спеціалізований склад для поліпшення властивостей бетонної суміші бетону, який додається в процесі змішування з бетонної суміші. Бетонна суміш (розчин) - це рідка суміш інгредієнтів, яка після застигання перетворюється в бетон. Пластифікатори для бетону покращують показники бетонної суміші - рухливість і збереженість, також існують і інші склади які при додаванні в бетонну суміш прискорюють або уповільнюють схоплювання, воздухововлекающие для підвищення морозостійкості бетону, а також тонкодисперсні наповнювачі, які надають водонепроникність і захист від деяких хімічних речовин, що часто необхідно на виробництві. Пластифікатори можуть застосовуватися також і для напівсухий стяжки і інших цементосодержащіх розчинів.

Щоб купить пластифікатор необхідно знати кілька важливих особливостей підготовки, транспортування та використання бетонної суміші. Найважливіше, що необхідно знати - це те, що купуючи заводську бетонну суміш в більшості випадків, ви вже маєте в її складі пластифікатори. Бетонна суміш - це складний склад, який повинен володіти певними заявленими властивостями. Від якості бетонної суміші залежить якість бетону, при цьому бетон поділяють за класами і марками (М150-М1000). Одні повинні відповідати параметрам, встановленим технічної документації. Від цього залежить міцність несучих конструкцій і надійність і довговічність будівлі або споруди. Чим вище клас, а, відповідно, і марка бетону, тим він краще, а також і дорожче. На заводах пластифікатори та інші добавки використовуються як в рідкому, так і в сухому вигляді. Важливо пам'ятати, що при введенні пластифікатора необхідно дотримуватися дозування води, кількість якої зменшується пропорційно. Виробник вказує співвідношення частин бетонної суміші, даних рекомендацій слід строго дотримуватися.

Якщо ви хочете зробити з бетону деякі конструкції (невеликий фундамент, доріжки, плитку), то невеликі кількості бетонної суміші зазвичай замішуються прямо на об'єкті. Пластифікатор для цементного розчину в цьому випадку додається в момент змішування суміші. Зробіть вибір тих добавок і пластифікаторів, які будуть додаватися в суміш. Так для виробництва тротуарної плитки зазвичай потрібно вибрати два типи добавок, одна з яких буде збільшувати міцність кінцевого продукту, а друга його морозостійкість. Пластифікатор для плитки також використовують для більш рівномірного розподілу бетонної суміші в формах, а також для збільшення терміну роботи з сумішшю. Особливо часто застосовують пластифікатор для тротуарної плитки.

Пластифікатор для підлоги

Не секрет, що пластифікатори замінили собою звичайне повторне замішування суміші водою, яке, з одного боку робило суміш більш рухомий, а з іншого значно зменшувало міцність кінцевого продукту, а значить, могло призвести навіть до зміни марки заявленого бетону. Пластифікатор не тільки збільшує рухливість суміші, а й здатний не зменшити, а збільшити, нехай і не завжди незначно, якість бетону. Зазвичай якість готового бетону перевіряє спеціальна лабораторія, яка після повного схоплювання вимірює всі його основні показники, на око перевірити відповідність заявленому класу і марки не завжди можливо. Звичайно, якщо ви вводите пластифікатор, ціна суміші зростає, проте при цьому не страждає якість кінцевого продукту. Пластифікатори при виробництві бетонних виробів на різних вибростанках зменшують енерговитрати, що компенсує витрати на їх покупку. Також вони значно полегшують вирівнювання стяжок, зменшують витрати часу на їх заливку і вирівнювання. При виборі пластифікатора для підлоги важливо звертати увагу на опис сфери застосування даного продукту. Зазвичай на упаковці вказується, чи підходить даний продукт для системи тепла підлога. Пластифікатор для теплої підлоги зменшує кількість повітряних пір, що полегшує процес вирівнювання та мінімізує час на виведення спеціальним інструментом повітряних бульбашок з бетонної суміші.

Пластифікатор для розчину

Пластифікатор для розчину повинен вводитися строго в певних пропорціях зазначених на упаковці. У разі недостатнього або надлишкового введення розчин може бути непридатний для використання. На поверхні суміші утворюється плівка жовтуватого кольору, що говорить про розшаруванні і Водовідділення суміші. Після затвердіння такої суміші, особливо це наочно видно при виготовленні невеликих виробів або перевірочних боків. Будуть наочно видно прожилки плівки, кількість яких збільшується до верхньої частини блоків, при цьому міцність верхньої частини значно зменшується. При виробництві бетону поза заводом, обов'язково рекомендується, готову суміш залишити після вимішування на три-п'ять хвилин для контролю надлишку пластифікатора. Крім способу, коли добавка вводитися в повному обсязі, існує спосіб дробового дозування пластифікатора. При цьому методі при замішуванні розчину в нього вливається сімдесят п'ять відсотків усього необхідного обсягу пластифікатора, решту обсягу вливається після видихання суміші.

Ціна пластифікатора

Пластифікатори використовуються в різних областях, пов'язаних з будівництвом безпосередньо або побічно, їх додають в бетонний розчин, різні пластики. Пластифікатор для розчину може бути в рідкій і твердій формі, зазвичай гранули або порошок. Пластифікатори використовуються в багатьох галузях, при цьому склад для різних видів матеріалів різний.

Добавки в бетон стали винаходити практично відразу після винаходу його самого, так як суміш довго сохла, набирала твердість, мала температурні обмеження. Зараз можна купити найбільш популярні добавки для бетону - пластифікатор і фібру (волокно). Пластифікатори для бетону - це речовини, які зменшують вводиться кількість води, при збереженні і поліпшенні еластичності і тягучість розчину. Пластифікатор для цементного розчину придуманий вже давно, зараз випускаються його різні модифікації, ціна їх не вище ніж на С-3, однак вони мають поліпшені властивості, за умови дотримання дозувань.

Купити пластифікатор для цементного розчину

Коли варто купити пластифікатор для цементного розчину і як його правильно застосовувати. В першу чергу, якщо ви вирішили купити пластифікатор і вас бентежить його ціна, варто зрозуміти, що частка пластифікатора на масу розчину чітко обмежена. Збільшення кількості призведе до розшарування і Водовідділення, що зробить бетон крихким. При використанні розчину зверніть увагу не на температуру повітря, а на температуру поверхні, на яку він буде наноситися.