0
0
0

Штукатурка цементно-пісчана, BauGold Bau PLASTER 50, М100, 25 кг

Акція
Новинка
Штукатурка цементно-пісчана, BauGold Bau PLASTER 50, М100, 25 кг
Відгуки:
(0)
 • Виробник: BauGold
 • Код товару: 15995975
 • Наявність: В наявності
140.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Акції: Новинка
Призначення: для ручного нанесення
Склад: цементно-вапняна
Колір: світло-сіра
Вага, кг: 25

Цементно-піщана штукатурка, ремонтна суміш  Bau-50, призначена для ремонту поверхонь бетонних і цегляних основ, що мають відколи, вибоїни й тріщини перед початком штукатурних, лицювальних та інших робіт з використанням будівельних сумішей. Також можливе застосування для улаштування стяжки підлог, штукатурки невеликих ділянок стін та мурування цегляних міжкімнатних перегородок.

Технічні характеристики штукатурки цементної:

 • Пропорція суміші 0,17-0,19 л води/кг
 • Витрата суміші на 1 мм товщини шару ~1,7 кг/м²
 • Рекомендована товщина шару від 5 мм до 30 мм
 • Час придатності розчину для використання 2 години
 • Час твердіння розчину min 24 години
 • Марочна міцність min 10 МПа
 • Морозостійкість min 50 циклів
 • Температура основи від +5°C до +30°C
 • Температура експлуатації від -30°C до +85°C
штукатурка цементно-пісчана

Підготовка основи

При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути міцною й сухою, очищеною від бруду, пилу, вапна, гіпсу, олій, воску, залишків масляних та емульсійних фарб. Неміцні шари потрібно видалити. Поверхні, що сильно вбирають рідину, обробити ґрунтовкою  і витримати не менше 4 годин. Слабо вбираючі вологі поверхні обробити ґрунтуючою емульсією і витримати не менше 2 годин.

Приготування розчину

Суху суміш засипати в місткість з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 4,25 4,75 л на мішок 25 кг. Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Для приготування використовувати чисті місткості й інструмент.

Порядок робіт з цементно-піщаною штукатуркою

Ремонтну суміш Bau-50 рівномірно наносять на поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури й відносної вологості повітря і складає, приблизно, 24 години.

При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Рекомендації

При роботі не можна застосовувати інструменти й місткості, що іржавіють. Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву і попадання прямих сонячних променів.

Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5°C до +30°C. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°C й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

Зберігання

Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Суміш ТМ «BauGold» Ц.1.ШТ2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011.

В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити штукатурку цементно-піщану за доступною ціною.

Характеристики
Акції Новинка
Призначення для ручного нанесення
Склад цементно-вапняна
Колір світло-сіра
Вага, кг 25
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.