0
0
0

Полірувальна машина DWT OP13-180TV

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DWT
  • Код товару: 15910442
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: полірувальна
Потужність, Вт: 1300
Діаметр диска, мм: 180
Число обертів на хвилину: 3000
Додаткові характеристики: регулювання обертів

Полірувальна машина DWT OP13-180 TV є зносостійким і надійним інструментом, який широко використовується при виконанні шліфувальних і полірувальних робіт.
Максимальну зручність при експлуатації забезпечує ергономічне руків'я у вигляді скоби, що поглинає усі виникаючі коливання.

Модель характеризується практичністю і універсальністю, до її головної особливості слід віднести наявність шліфувальної тарілки.
Число оборотів холостого ходу можна змінювати в межах від 1000 до 3000 об/хв, а це дозволяє адаптувати інструмент під оброблюваний матеріал.

Полірувальна машина ДВТ OP13-180 TV відрізняється компактністю, легкістю, неперевершеною ергономікою.
Активна частина моделі представлена шліфувальним кругом діаметром 180 мм, а рушійною силою виступає високотехнологічний двигун потужністю в 1300 Вт.

Пристрій повною мірою задовольняє усім вимогам, що пред'являються, показує відмінні параметри при роботі в складних експлуатаційних умовах.
Усі головні деталі механізму виконані за новою запатентованою технологією, обороти вихідного валу підтримуються константною електронікою, а це свідчить про унікальність машини.

Характеристики
Тип полірувальна
Потужність, Вт 1300
Діаметр диска, мм 180
Число обертів на хвилину 3000
Додаткові характеристики регулювання обертів
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.