0
0
0

Поліроль підфарбовуюча Turtle Wax Color magic, темно-зелена, 300 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Turtle Wax
  • Код товару: 15973514
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: поліроль
Застосування: для зовнішньої поверхні
Ємність/вага, мл/г: 300 мл
Консистенція: рідина
Призначення: для корпусу
Turtle Wax Color Magic - кольоровозбагачена поліроль з відмінною очищаючою і кольоромаскуючою дією. Головна відмінність цієї поліролі полягає у тому, що він, фактично, зливається із загальним тоном лакофарбового покриття кузова, посилюючи його початковий колір. Цей поліроль також допомагає приховати дрібні дефекти лакофарбового покриття шляхом заповнення пігментованим складом, вирівнює площину світловідбивання.

Переваги:
- Забезпечує довготривалий захист;
- Випускається у восьми базових кольорах, що підходять під широку гаму відтінків;
- Білий поліроль підходить для обробки лакофарбового покриття всіх відтінків білого кольору від снігового до кольору "слонова кістка".

Застосування:
Нанести поліроль тонким шаром за допомогою аплікатора на невелику ділянку оброблюваної поверхні. Після появи легкого матового нальоту, чистою м'якою тканиною або мікрофіброю протерти до появи глибокого блиску. Так само, пофрагментарно, обробити решту поверхні лакофарбового покриття кузова автомобіля.

Попередження:
Ефективність заповнення подряпин і потертостей залежить від їх форми, віку та розміру. Дрібні подряпини і потертості маскуються практично повністю після першої обробки. Повторна обробка значно покращить косметичний ефект.
Характеристики
Тип поліроль
Застосування для зовнішньої поверхні
Ємність/вага, мл/г 300 мл
Консистенція рідина
Призначення для корпусу
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.