0
0
0

Плінтус підлоговий Теко Класік 0090, деревоподібна текстура, клен світлий, 2.5 м

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Теко
  • Код товару: 15930510
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Застосування: для лінолеуму
Матеріал: пластик
Модель: Класік
Висота, мм: 47
Довжина, м: 2.5

Чому ТЕКО-КЛАСІК?

Якість матеріалу. Незважаючи на постійне здорожчання сировинних матеріалів, ми залишаємо рецептуру сировини незмінною і тільки покращуємо її – ми не змінюємо геометрію пластикового плінтуса, його товщину, оскільки це негативно позначається на споживчих властивостях плінтуса.

Деревоподібна текстура. Ми можемо з гордістю заявити про те, що ми добилися найкращої якості передачі текстури серед українських виробників. І це дуже серйозний чинник – текстури на плінтусі мають бути «живими».​

Універсальність в кріпленні. Нерівність стіни або підлоги? - не проблема. Пластиковий плінтус ТЕКО-КЛАСІК можна прикріпити, як до ідеально рівної стіни, так і до повністю непідготовленої поверхні за допомогою саморізів.

Стійкість. ТЕКО-КЛАСИК стійкий до вологи, миючих засобів, ультрафіолету і не містить шкідливих домішок свинцю. Він не втрачає своєї насиченості впродовж тривалого часу.

В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити підлоговий плінтус за доступною ціною.

Колір підлогового плінтуса на вітрині інтернет-магазину може відрізнятися від кольору товару в залежності від налаштувань вашого монітору.

Характеристики
Застосування для лінолеуму
Матеріал пластик
Модель Класік
Висота, мм 47
Довжина, м 2.5
Еластичні/прорезинені краї немає
Кабель-канал немає
Колір світло-коричневий
Малюнок клен
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.