0
0
0

Перфоратор Makita HR3540C, 850 Вт, SDS Max, 3-х режимний, 5.6 Дж, кейс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Makita
  • Код товару: 15919458
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Потужність, Вт: 850
Тип патрону: SDS Maх
Кількість режимів: 3
Сила удару, Дж: 5.6
Розташування двигуна: вертикальне

Надійний і витривалий перфоратор MAKITA HR3540C є інструментом для справжніх професіоналів.
Надзвичайно продуктивний і зручний при великих обсягах роботи, він готовий стати вам незамінним помічником у будівництві або ремонті.

Завдяки вертикальному розташуванню, двигун значно менше піддається руйнівним навантаженням, захищений від пилу і перевантажень.
У момент включення інструменту електронна система обмеження пускового струму захищає його, сприяючи плавному нарощуванню оборотів, а при його роботі механізм захищений завдяки наявності розчіпної муфти, яка не тільки забезпечує додатковий комфорт користувачу, але і його безпеку.
Перфоратор має можливість обмеження максимальної швидкості в діапазоні 315-630 об/хв і сили удару від 1650 до 3300 уд/хв.


Область застосування:

Маючи величезну силу удару 6.4 Дж, модель MAKITA HR3540C чудово справляється з «проходженням» крізь бетонні стіни та елементи перекриттів, сколюванням пластів старої штукатурки.
Також цим перфоратором можна демонтувати керамічну плитку, виконувати штроби для прокладки електропроводки і виконувати інші будівельні роботи будь-якого рівня складності.

Характеристики
Потужність, Вт 850
Тип патрону SDS Maх
Кількість режимів 3
Сила удару, Дж 5.6
Розташування двигуна вертикальне
Комплектація кейс
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.