0
0
0

Відбійний молоток Makita HM1213C, 1510 Вт, SDS-Max, 18.6 Дж, 10.8 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Makita
  • Код товару: 15919340
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Потужність, Вт: 1510
Тип патрону: SDS-Max
Сила удару, Дж: 18,6
Вага, кг: 10,8
Відбійний молоток Makita HM1213C має силу удару 18.6 Дж.

Відбійний молоток Makita HM1213C важить всього 10.8 кг, що на сьогодні є практично кращим співвідношенням потужності і вагової характеристик ручного електроінструменту цієї категорії.

Модель оснащена потужним двигуном (1510 Вт), надійність якого завдяки багаторічній бездоганній репутації компанії Makita, що починала свою діяльність саме з ремонту і виробництва моторів, поза усілякими сумнівами.
Як, зрештою, і надійність інструменту в цілому, оскільки усі його деталі виготовлені з якісних матеріалів і зібрані у вузли з прецизійною точністю.

Незважаючи на досить немалу вагу, відбійний молоток Макита HM1213C не стомлюючий в роботі завдяки вдалій розваговці і малій вібрації на руків'ї.

Останнє стало можливим завдяки реалізації в цій моделі унікальної антивібраційної технології, що грунтується на дії динамічної противаги і є надбанням макітовських розробників.

На додаток до цього основне руків'я також містить елементи активного гасіння вібрації: її нижня частина кріпиться до корпусу за допомогою шарніра, а верхня - за допомогою ефективного амортизатора.
Додаткове бічне руків'я може фіксуватися у будь-якому кутовому положенні відносно осі інструменту і до того ж для зручності користувача може бути відхилена на 8º.

Оснащення з хвостовиком діаметром 18 мм надійно утримується зрушуючим практичним пилозахищеним патроном типу SDS - max, завдяки чому при її заміні не виникає ніяких труднощів.

Міцний бойок здійснює до 1900 ударів на хвилину.
При цьому на холостому ході автоматично відключається ударна функція, що зменшує і без того малу вібрацію і подовжує термін служби інструменту.
Інтенсивність ударів регулюється і контролюється вбудованою електронікою.

З метою збереження механізму і виключення перепадів напруги в мережі у момент включення інструменту у відбійному молотку Makita HM1213C передбачена система обмеження пускового струму.

Вмикання/вимкнення інструменту здійснюється за допомогою практичного ползункового вимикача.
В наявності мережевий індикатор та індикатор стану вугільних щіток.
Характеристики
Потужність, Вт 1510
Тип патрону SDS-Max
Сила удару, Дж 18,6
Вага, кг 10,8
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.