0
0
0

Відбійний молоток Hitachi H60MRV, 1350 Вт, SDS-Max, 26 Дж, 10.5 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Hitachi
  • Код товару: 15919319
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Потужність, Вт: 1350
Тип патрону: SDS-Max
Сила удару, Дж: 26
Вага, кг: 10,5
Відбійний молоток H60MRV від японської компанії Hitachi, має оптимальні характеристики, які дозволяють працювати з більшою ефективністю і меншою втомою.

Міцний алюмінієвий корпус і відсутність удару в режимі холостого ходу захищають інструмент від завчасного зносу, а руків'я з гасінням вібрації і установка долота в 12 положеннях роблять експлуатацію особливо зручною.

Потужний відбійний молоток з силою удару в 26 Дж чудово підійде будь-якому професійному будівельникові, який регулярно працює з бетоном. Ця модель була значно поліпшена в порівнянні з попередньою моделлю в плані продуктивності, яку вдалося збільшити на 20.

Модель призначена для розколювання і розпушування таких матеріалів, як асфальт, осадові гірські породи, а також бетонних конструкцій.
Інструменти цього класу використовуються для робіт на горизонтальній поверхні, а також дозволяють виконувати фундаментні і грунтові роботи.

М'яке руків'я з еластомера забезпечує надійне захоплення, поглинаючи вібрацію для додаткового комфорту користувача і поліпшеного контролю.

Регульований патрон SDS-max надійно утримує робочі насадки і дозволяє здійснювати їх швидку заміну.
Характеристики
Потужність, Вт 1350
Тип патрону SDS-Max
Сила удару, Дж 26
Вага, кг 10,5
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.