0
0
0

Нашийник від паразитів Inspector I209, для собак середніх порід, 65 см

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Inspector
  • Код товару: 15965131
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Застосування: для собак
Тип: нашийник
Призначення: від бліх, кліщів і гельмінтів

Інспектор нашийник (Inspector collar) для собак середніх порід для боротьби з екто- і ендопаразитами, 65 см, захист до 4 міс.

Форма випуску та склад: полімерна стрічка в формі нашийника для собак, 65 см, коричневого кольору з фіксатором, зі слабким специфічним запахом.

Нашийник Інспектор містить в якості діючих речовин фіпроніл — 5 %, піріпроксіфен — 2 %, івермектин — 1,2 %, а в якості допоміжних речовин: ПВХ-С-70-59-М, крейда, ДИ-(2-етилгексил)-фталат (ДОФ), масло епоксидоване соєве, барвник Pigment Concentrate Masterbatch Name 4317, стеарат кальцію, свинець сірчанокислий триосновний, діоксид титану.

Нашийник Інспектор випускають для середніх собак довжиною 65 см в індивідуальних герметично закритих пакетах з матеріалу комбінованого на основі алюмінієвої фольги, поміщених поштучно в картонній пачці разом з інструкцією із застосування.

Фармакологічні властивості.
Інспектор нашийник відноситься до протипаразитарною препаратів.
Діючі речовини, що входять до складу нашийника, мають контактну і системну противодію на статевозрілі і личинкові фази розвитку бліх (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), вошей (Linognathus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis, Felicola subrostratus), вушного кліща (Otodectes cynotis), іксодових кліщів (Ixodidae) і нематод шлунково-кишкового тракту, в т.ч. Toxocara spp., Toxascaris spp., Trichuris vulpis, Uncinaria stenocephala і Ancylostoma spp., що паразитують у собак і кішок.

Механізм дії івермектіна полягає в його впливі на величину струму іонів хлору через мембрани нервових і м'язових клітин паразита. Основною мішенню є глутамат-чутливі хлорні канали, а також рецептори гамма-аміномасляної кислоти. Зміна струму іонів хлору порушує проведення нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразита.

Механізм дії фіпронілу, що входить до складу нашийника, полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів ектопаразитів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі комах і кліщів.

Піріпроксіфен, порушуючи гормональний баланс членистоногих, викликає аномалії розвитку та стерилізацію імаго, запобігаючи появі преімагінальних фаз розвитку ектопаразитів (личинок).

Поступово виділяючись з поверхні стрічки, діючі речовини переносяться на шкірно-волосяний покрів тварини, накопичуючись в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, частково всмоктуються і надходять в незначних кількостях в системний кровотік.

Порядок застосування.
Нашийник застосовують собакам середніх порід для лікування і профілактики ентомози, отодектоза, ураженні іксодових кліщів, а також з метою лікування і профілактики нематодозів шлунково-кишкового тракту.
Нашийник забороняється застосовувати хворим на інфекційні хвороби і одужуючим тваринам.
Собакам порід коллі, шелті і бобтейл нашийник слід використовувати під контролем ветеринарного лікаря.
Після відкриття упаковки нашийник розгортають і надягають на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0-1,5 см, потім закріплюють фіксатором, надлишок стрічки зрізають.
Постійне носіння ошийника забезпечує захист собак від комах протягом 4 місяців, отодектозних і іксодових кліщів протягом 3 місяців, гельмінтів протягом 2 місяців.
Нашийник слід надіти на тварину за 2-3 дні до передбачуваного контакту з паразитами.
При сильному ступені зараження тварини комахами, перед застосуванням тварину треба доцільно вимити інсектицидним шампунем, а підстилки обробити інсектицидною засобом відповідно до інструкцій із застосування.
Симптоми передозування при застосуванні нашийника не виявлені.
Особливостей дії на початку носіння ошийника і при його знятті не встановлено.
Нашийник забороняється застосовувати годуючим і вагітним самкам, цуценятам молодше 2-місячного віку.
Слід уникати порушень режиму застосування нашийника, так як це може призвести до зниження ефективності.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні нашийника відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до компонентів нашийника, можливі індивідуальні реакції (надмірна салівація, сльозотеча, ознаки подразнення шкіри), в цих випадках використання нашийника припиняють, тварину слід вимити з милом і обполоснути шерсть тварини великою кількістю проточної води, а при необхідності призначити антигістамінні і симптоматичні засоби.
Нашийник добре переноситься тваринами, не володіє місцевою подразнючою і сенсибілізуючою діями.

Зберігають нашийник в закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 °С до 30 °С.
Нашийник слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
Невикористані нашийники утилізують відповідно до вимог законодавства.

Умови відпустки: без рецепта ветеринарного лікаря.

Нашийник не слід застосовувати одночасно з іншими інсектоакарицидними препаратами.
Нашийник не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики.
При роботі з нашийником слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.
Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом. Тварина з нашийником не слід підпускати до маленьких дітей.

Термін придатності нашийника при дотриманні умов зберігання — 3 роки з дня виробництва.
Забороняється застосування нашийника після закінчення терміну придатності.

При випадковому контакті нашийника з шкірою або слизовими оболонками очей, їх необхідно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів нашийника слід уникати прямого контакту з ним. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні компонентів нашийника в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).

Характеристики
Застосування для собак
Тип нашийник
Призначення від бліх, кліщів і гельмінтів
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.