0
0
0

Акриловий лак меблевий Tikkurila Kiva, напівглянцевий, 0.9 л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Tikkurila
  • Код товару: 15914186
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Призначення: меблевий
Вид: напівглянцевий
Тип: акриловий
Об'єм, л: 0.9
Водорозчинний нежовтіючий, акрилатний лак для внутрішніх робіт.
Призначений для лакування дерев'яних поверхонь всередині сухих приміщень, згідно інструкції по застосуванню. Не застосовувати для лакування підлог (для лакування підлог застосовувати лак для підлоги Паркетти-Ясся).

Застосовується для лакування меблів, наприклад, столів, стільців, книжкових шаф і т. д., а також дитячих іграшок, панельних стін, дерев'яних стель, дверей та інших дерев'яних поверхонь. Застосуємо також для захисного лакування пофарбованих і морених поверхонь.

Час висихання при +23ºС і відносній вологості 50%: від пилу – 30 хвилин. Нанесення наступного шару лаку і шліфування можна здійснювати через 2-3 години. Поверхня готова до експлуатації через добу. Лакове покриття досягне остаточної твердості приблизно через два тижні. До цього слід уникати сильного навантаження, очищення, установки прилипаючих і гарячих предметів на лаковану поверхню.

Стійкість до хімікатів: стійкий до детергентних і слабких розчинників, наприклад, уайт-спіріту. Плями кави, чаю та інших кольорових речовин виводити негайно. Хороша стійкість до жирів і масел.
Характеристики
Призначення меблевий
Вид напівглянцевий
Тип акриловий
Об'єм, л 0.9
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.