0
0
0

Рідкі шпалери Юрскі Троянда, серія 606, 1 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробник: ЮРСКІ
  • Код товару: 15987953
  • Наявність: В наявності
292.50 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Витрата 1 кг, м2: 3.5-4
Вага, кг: 1
Колір: персиковий, коричнева нитка, червоні пластівці

Рідкі шпалери вже спочатку продаються в готовому вигляді. Повністю закінчений продукт, достатньо просто додати води і рідкі шпалери готові до нанесення. Такі рідкі шпалери відносяться до категорії "зроби сам", не вимагають від покупців професійних навичок і вмінь, залучення майстрів для ремонту.
Рідкі шпалери через незнання часто плутають зі звичайною штукатуркою. Принципова відмінність в тому, що склад рідких шпалер не містить піску. Його основа - це целюлоза, нешкідлива клеюча природна речовина.

До переваг рідких шпалер можна віднести те, що вони дозволяють легко проводити частковий ремонт. При цьому просто зачищають ділянку поверхні від старих шпалер, а на місце, що звільнилося, наносять новий склад. Завдяки тому, що при нанесенні рідких шпалер на поверхні відсутні шви, немає необхідності підбирати малюнок. Цей матеріал дуже зручний в тому випадку, коли на стінах є багато виступів і кутів, які складно обклеїти традиційними шпалерами.

Рідкі шпалери утворюють на стінах рельєфне покриття без швів товщиною 1-2 мм, з матовою поверхнею, м'якою на дотик.
Рідкі шпалери вирівнюють стіни та мають гарну покривістість, що дозволяє наносити їх навіть на нерівну поверхню.
Еластичність рідких шпалер дозволяє уникати тріщин на стінах, які з'являються з часом при усадці в нових будинках.
Рідкі шпалери поглинають звук, тобто мають високі звукоізоляційні властивості, знижуючи в тому числі і час реверберації в приміщенні.

Рідкі шпалери містять безліч дрібних пор, тобто готове покриття володіє теплоізоляційними характеристиками, здатне поглинати надлишок вологи в приміщенні і віддавати її при зайвій сухості повітря. Відсутність швів і стиків також одна з явних переваг рідких шпалер, так як цілісна поверхня значно довговічніша.

Рідкі шпалери дозволяють з легкістю створювати будь-які декоративні елементи, розпису стін, панно і малюнки. Принцип створення таких декоративних елементів дуже простий - за типом розмальовки для дітей.
Рідкі шпалери складаються з екологічно чистих матеріалів, гіпоалергенні, що є їх величезним плюсом. Вони безвідходні та після нанесення на поверхню у Вас не залишається всюди дрібних обрізків або ж слідів від клею на підлозі.

Нанесення рідких шпалер:

Підготувати поверхню для нанесення;
Налити воду в ємність в співвідношенні, зазначеному на упаковці виробником;
Перемішати склад;
Висипати суміш у воду і перемішати;
Готову суміш вимочити 12 годин;
Наносити отриману суміш за допомогою кельми або шпателя (в деяких випадках можна використовувати пістолет-хопер);
Дати висохнути 24-48 годин.

В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити рідкі шпалери за доступною ціною.

Колір рідких шпалер на вітрині інтернет-магазину може відрізнятися від кольору товару в залежності від налаштувань вашого монітору.

Характеристики
Витрата 1 кг, м2 3.5-4
Вага, кг 1
Колір персиковий, коричнева нитка, червоні пластівці
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.