0
0
0

Рідкі шпалери Біопласт, серія 978, 1 кг

Відгуки:
(0)
  • Виробник: BIOPLAST
  • Код товару: 15994634
  • Наявність: В наявності
522.20 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Витрата 1 кг, м2: 3
Вага, кг: 1
Колір: зелений

Рідкі шпалери Bioplast – це популярний, сучасний оздоблювальний матеріал для оздоблення стін і стель приміщень, що дозволяє отримати ідеально рівне покриття стін і стель без стиків і швів.

Рідкі шпалери є різновидом декоративної штукатурки, естетична цінність якої полягає в тому, що вона здатна створити на поверхні безшовне, подібне до тканинного, покриття. Тому їх ще називають «шовкова декоративна штукатурка» або «шовкова штукатурка».

При цьому на відміну від традиційного текстилю рідкі шпалери для стін і на стелю BIOPLAST не мають швів, мають нульову статичність (не притягають пил) і не вигоряють.

Шпалери під шовк наносяться без швів, не вимагають ретельної підготовки основи, формують додатковий звуко- і теплоізоляційний шар на стінах і не притягують пил.

Шпалери мокрий шовк легко наносяться на будь-яку підготовлену поверхню, володіють еластичністю і хорошим зчепленням з поверхнею. У складі містяться в тих чи інших пропорціях: натуральні волокна (целюлоза, бавовна, шовк), синтетичні наповнювачі (блискітки, флоки), мінеральні волокна, сполучні полімеризуючі добавки (акрил, поліуретан) та інше. Тому їх часто називають «шовкові шпалери».

Склад:

  • Целюлоза – це сировина є похідною при обробці деревини і використовується в нашому житті в багатьох галузях (наприклад, вона є основною сировиною для виробництва паперу та звичайних рулонних шпалер).
  • Штучний шовк (поліефір) – використовується в текстильній промисловості.
  • Клей КМЦ – сировина, що отримується після обробки деревини, і використовується під час наклеювання звичайних рулонних шпалер.

Спосіб застосування:

В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити рідкі шпалери за доступною ціною.

Колір рідких шпалер на вітрині інтернет-магазину може відрізнятися від кольору товару в залежності від налаштувань вашого монітору.
Характеристики
Витрата 1 кг, м2 3
Вага, кг 1
Колір зелений
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.