0
0
0

Агроволокно Farmer, біле, 3.2х100 м, 23 г/м2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Farmer
  • Код товару: 15988232
  • Наявність: Очікуємо надходження
Основні характеристики
Всі характеристики
Ширина, м: 3.2
Довжина, м: 100
Щільність, г/кв.м: 23

Агроволокно - легкий, екологічно чистий, довговічний, нетканий поліпропіленовий матеріал, який сприяє високим і раннім врожаям, забезпечує легкість процесу догляду за рослинами і збирання врожаїв.

Агроволокно - це дуже легкий, екологічно чистий, довговічний нетканий матеріал, виготовлений з поліпропіленового волокна, у якого з'єднання не виділяють в навколишнє середовище ніяких токсичних речовин. Матеріал має гігієнічний сертифікат і абсолютно нешкідливий для людей, тварин і рослин. Крім того, цей надзвичайно легкий, міцний на розрив і довговічний матеріал може успішно використовуватися протягом багатьох років.

Основні властивості агроволокна:
-  хороша повітро-і водопроникність;
-  висока світлопроникність;
-  створення оптимального мікроклімату для рослин;
-  захист від морозу, дощу, граду і сильного вітру;
-  захист від комах і птахів;
-  захист від пересихання ґрунту;
-  створення сприятливого циклу зрошення;
-  тінь для рослин в спеку.

Біле легке полотно з однорідною структурою. Застосовується як покривний матеріал і укладається на грядку після висадки розсади. Добре пропускає воду і повітря. Має високу світлопроникність. Захищає рослини від перегріву та від заморозків до -5 ° С. Прискорює дозрівання і покращує врожайність ягідних і овочевих культур.

Агроволокно сприяє прискореному зростанню рослин, ранньому дозріванню плодів і мінімізує втрати під час негоди і заморозків. Піднімає врожайність до 30% і прискорює процес дозрівання на 2-3 тижні. Використання агроволокна в теплицях також дає відчутний економічний ефект, в першу чергу, за рахунок зниження витрат на опалення теплиці в зимовий і ранній весняний період.

При використанні білого агроволокна невеликої щільності (17-30 г/м²), відсутня необхідність споруджувати каркас. Агроволокном просто вкривають ґрунт з висіяним насінням або висадженої розсадою. Таке агроволокно застосовують при вирощуванні плодових (полуниця, квасоля, спаржеві, томати, огірки, кабачки, перець, баклажани, всіх видів капусти, кукурудза цукрова, диня, кавун), зелених культур (щавель, салат, шпинат, рукола), пучкової продукції (редис, столовий буряк, морква) і інших овочів. Агроволокно легке, тому рослина сама піднімає його в міру свого зростання.

В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити агроволокно за доступною ціною.

Характеристики
Ширина, м 3.2
Довжина, м 100
Щільність, г/кв.м 23
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.