Час придатності розчину для використання min 25 хвилин
Виконання покриттів вологість основи max 1,5% (у разі покриттів, що не пропускають повітря, та покриттів деревного походження дотримуватися рекомендацій виробника клеїв та покриттів)
Готовність до початкових навантажень через 8 годин
Час повного висихання 7 діб/см товщини
Адгезія до основи min 1,0 МПа
Марочна міцність min 25 МПа
Межа міцності на розтяг при згинанні min 5 МПа
Температура основи від +5° до +30°С
Галузь застосування
Суміш для підлоги Bau-100 призначена для виливки на всі мінеральні основи під облицювання керамічними покриттями для підлоги, а також покриттями з лінолеуму, паркету і т.д. Суміш використовують усередині житлових та цивільних приміщень. Можливе застосування у вигляді монолітної з'єднаної підлоги, монолітної підлоги на розділовому шарі, монолітної "плаваючої" підлоги, а також у системах з підлогами, що обігріваються, за умови високої теплопровідності опалювальних елементів. Вона придатна для машинного виливання. Рекомендована товщина виливки від 3 до 100мм, залежно від товщини опалювального елемента та конструктивного вирішення підлоги.Склад/
Суміш для підлоги Bau-100 виготовлена на основі суміші гіпсових та цементних в'яжучих з функціональними добавками.
Властивості
Суміш для підлоги Bau-100 самовирівнюється, швидко твердне, має високу механічну міцність (М250), рекомендована для машинного виливання, застосовують в системах підлог, що обігріваються, тепло- і звукоізоляційна, застосовують в сухих приміщеннях, безусадкова, зручна в застосуванні.
Підготовка поверхні
При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, СНіП 2.03.13 88 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути несучою та міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, фарби. Неміцні шари необхідно видалити. Основа повинна бути замонолічена, щоб уникнути витікання суміші через отвори, щілини і т.д.; очищена від пилу за допомогою побутового чи промислового пилососу для створення чистого контактного шару.
Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути оброблені грунтуючою емульсією і витримані не менше 4 годин. Слабо вбираючі поверхні обробити ґрунтуючою емульсією і витримати не менше 2 годин. Необхідно обов'язково відокремити монолітну підлогу від стін тонким еластичним прошарком (наприклад, тонкими смужками пінополістиролу). На твердих підставах, які можуть піддаватися впливу вологи знизу, рекомендовано застосувати ізолюючий (розділовий) шар по всій площі виливки (наприклад, поліетиленову плівку товщиною 0,2мм) при цьому мінімальна товщина шару, що виливається, повинна становити 30мм.
Приготування розчину
Суху суміш засипати в ємність із чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,24 л на 1 кг суміші (4,8 л на мішок 20 кг). Перемішати механічним способом до однорідного стану. Після чого розчин витримати 5 хвилин|мінути| і знову ретельно перемішати.
При кожному новому замісі суміші необхідно контролювати час перемішування (приблизно 6 хвилин) та консистенцію розчину. Для приготування використовувати чисті ємності та інструмент. Час від засипання суміші у воду до початку схоплювання – щонайменше 25 хвилин.Витрата :
Середня витрата суміші на 1 мм товщини шару - 1,6 кг/м2.
Порядок робіт
Перед виконанням робіт необхідно визначити майбутню товщину шару. При влаштуванні "плаваючої" підлоги мінімальна товщина виливки - 40мм. Товщина шару, при використанні в системах з підлогами, що обігріваються, повинна бути як мінімум на 25мм вище верхнього краю опалювальних труб. При влаштуванні системи водяного підігріву необхідно опалювальні елементи заповнити водою кімнатної температури і не зливати до повного затвердіння суміші. Позначену технологічну площу заливають сумішшю, починаючи з далекого кута. Розлиту суміш відразу ж деаерують (видаляють повітря) за допомогою щітки з довгим ворсом або голчастим валиком. Заливка повинна проводитися досить швидко, щоб не допускати підсихання крайки попередньої смуги.
Приміщення має заливатись сумішшю за один прийом. Якщо площа приміщення велика, її необхідно розбити на окремі ділянки та заливати через одну. Проміжки заливаються після висихання попередніх смуг. Для зручності подачі розчину та швидкості виконання робіт можна використовувати поршневий чи шнековий насос. Створення розширювальних швів необхідно на площах більше 30м2 або мають довжину діагоналі більше 10м, якщо такі шви були в основі, їх слід продублювати в наступних шарах. Через 8 годин після нанесення розчину можна здійснювати технологічні пересування поверхнею. Роботи з укладання покриттів можна розпочинати після повного висихання розчину.
Після закінчення робіт інструмент слід негайно вимити.При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог чинної нормативної документації.
Рекомендації
Під час твердіння розчину у перші два дні його необхідно оберігати від прямих сонячних променів та протягів, а також забезпечити відповідну вентиляцію. У процесі експлуатації основа не повинна піддаватися дії вологи.
Роботи необхідно виконувати за температури повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°З відносної вологості 60%.
В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінюватись. У разі використання суміші в нестандартних умовах або для інших цілей необхідно самостійно провести випробування або проконсультуватися з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених технічним описом.
Примітка
Суміш для підлоги Bau-100 містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі слід негайно промити їх проточною водою і звернутися до лікаря.
Упаковка
Паперові мішки із внутрішнім поліетиленовим шаром по 25кг.
Зберігання
Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному впакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання не менше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Пошкоджені мішки використовувати в першу чергу.