0
0
0

Самоклеюча плівка Gekkofix 10339, 0,675x1,5 м, рул.

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Gekkofix
  • Код товару: 15989647
  • Наявність: В наявності
188.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Ширина, см: 67.5
Довжина, м: 1.5
Захист від уламків скла: так
Товщина, мкм: 120
Призначення: для скла

Наклеювання самоклеючої плівки на вікна здатне зменшити розліт уламків скла.

Плівка статична. Не має клейового шару. Може бути використана багаторазово!

Утримується на поверхні за допомогою електростатичного тяжіння. З подібними плівками Ви напевно вже стикалися, адже статичні плівки широко застосовуються в якості захисного покриття для екранів смартфонів і планшетів.

Якщо ви з яких-небудь причин вирішили зняти плівку, то зробити це досить просто. Акуратно підчепіть край стику плівки з поверхнею гострим предметом, потягніть за кут, що відійшов від поверхні, і зніміть усю плівку з поверхні. Ніяких слідів на склі не залишиться. Не викидайте підкладку при первинному нанесенні плівки, вона вам знадобиться, якщо ви вирішите зняти плівку на деякий час, а потім нанести знову цю або іншу поверхню. Підкладка необхідна для того, щоб сторона, якою плівка кріпиться до поверхні, не запилювалася і не дряпалася.


Спосіб застосування статичної плівки:

1. Підготуйте необхідні інструменти. Вам знадобляться: лінійка або рулетка, олівець, ножиці або канцелярський ніж, рідина для миття скла, пульверизатор або порожній бутель з-під рідини для миття скла, невеликий шматок м'якої тканини або пластиковий ракель (різновид шпателя, застосовується для нанесення самоклеючих плівок). Пластиковий ракель можна замінити дисконтною картою із закругленими кутами або іншим подібним тонким і плоским предметом без гострих кутів.

2. Зробіть вимір поверхні, яку необхідно обклеїти. Нанесіть результати виміру на зворотній бік плівки, а потім виріжте необхідний шматок плівки. Якщо ви клеїте плівку на вікно, то необхідно, щоб між плівкою і рамою вікна залишався проміжок 1-2 мм. Не рекомендується клеїти плівку впритул до віконної рами.

3. Ретельно очистіть скло за допомогою нейтрального миючого засобу.

4. Наберіть звичайної води з-під крану у бутель з розпилюючою голівкою або пульверизатор. Можна використати порожній бутель з-під засобу для миття вікон. Можна додати одну-две краплі рідини для миття посуду для кращого ковзання плівки, але не обов'язково.

5. Рясно розпорошіть воду на обклеювану поверхню. Сухих ділянок бути не повинно.

6. Відокремте приблизно третину або половину захисної плівки. Прикладіть ту частину вітражної плівки, з якої ви відокремили захисну плівку, гладкою стороною до скла. Починати клеїти плівку зручніше з верхньої частини скла по напряму вниз. Почніть розгладжувати частину плівки, що прилипнула до скла, ганчіркою, ракелем або дисконтною картою. Напрям руху для розгладження – від центру до країв полотна. Таким чином необхідно розгладити невеликі складки, що утворилися, і вигнати з-під плівки воду. Якщо утворилися великі складки і вони нерозгладжуються, це означає плівка лягла криво. Відокремте плівку від скла і приліпіть знову. Не давіть занадто сильно на плівку при розгладженні, щоб не подряпати її.

7. Поступово відокремлюйте захисну плівку, що залишилася, від вітражної плівки і розгладжуйте її, поки увесь шматок не опиниться на склі. Після цього перевірте чи незалишилися де-небудь складки. Якщо вони є, то можна трохи підвести край плівки з цього боку, укласти плівку знову рівніше і розгладити.

8. Після закінчення робіт по нанесенню плівки, переконайтесь, що ви розгладили усі складки і вигнали водяні бульбашки. Якщо подекуди під плівкою залишилися плями води, але вони не пузиряться, не намагайтеся вигнати їх повністю. Вони самі висохнуть впродовж декількох годин при кімнатній температурі. Якщо краї плівки лягли впритул до віконної рами або заходять на неї, акуратно обріжте зайву частину краю плівки за допомогою канцелярського ножа і лінійки.

9. Якщо вам необхідно приклеїти ще один шматок плівки на ту ж поверхню, то стикувати плівку потрібно стик у стик (без накладення) і бажано тією стороною полотна, яка була відрізана не вами, а машинним різанням.

10. По закінченню нанесення плівки не викидайте захисну плівку, яку ви з неї зняли. Згорніть цю плівку в рулон і збережіть. Статичні вітражні плівки можна використовувати нескінченну кількість разів. Якщо раптом виникне необхідність зняти плівку, а потім знову її нанести, то краще зберігати її нанесеною на захисну плівку. Це необхідно для того, щоб на стороні плівки, якою вона клеїться до поверхні скла або дзеркала, не збирався пил.


Що робити, якщо в процесі зберігання плівки вона зім'ялася і утворилися складки, які не розгладжуються при нанесенні плівки:

Для того, щоб розгладити сильно зам'яті ділянки плівки її необхідно нагрівати. При нагріванні плівка стає еластичною. Для нагрівання плівки цілком підійде побутовий фен для сушки волосся.

Укладіть плівку на рівну поверхню, наприклад, стіл. Знімати захисну плівку не потрібно. Включіть фен і наблизьте сопло фена до зам'ятої ділянки плівки. Нагрівайте плівку до еластичного стану, вимкніть фен і розгладьте складку м'якою тканиною або пластиковою картою. Якщо складка не розгладилася або плівка охолола і перестала бути еластичною, нагрійте її знову. Не перегрівайте плівку, а також не давіть на плівку з силою, щоб не розтягнути її. Виконайте цю операцію з усіма сильно зам'ятими ділянками плівки.


Догляд за обклеєною поверхнею:

Мити поверхню, обклеєну статичною вітражною плівкою, рекомендується нейтральними миючими засобами або звичайною мильною водою.


Як зняти статичну вітражну плівку з поверхні скла або дзеркала:

Зняти статичну вітражну плівку з обклеєної поверхні можна без зусиль незалежно від того, як довго вона пробула в наклеєному вигляді. Для цього просто підчепіть кут плівки з будь-якого боку тонким і гострим предметом. Наприклад, звичайним кухонним ножем. Потягніть за шматочок плівки, що відокремився. Плівка видалятиметься легко і не залишить слідів. Зніміть усю плівку повністю.


Нижче представлені відеоролики з демонстрацією роботи із статичними плівками від компанії Konrad Hornschuch, виробника плівок під брендами D-C-Fix і Alkor.


Відео з демонстрацією нанесення статичних плівок:



Як виганяється вода і бульбашки з-під статичної плівки:

Виганяти воду з-під плівки дуже просто. При такій товщині матеріалу плівка не збирається в складки, а поверхня плівки має додаткове покриття лаком для захисту від подряпин. Замість ракеля, використаного в демонстраційному відео, ви можете використати будь-яку дисконтну картку. Головне, щоб краї предмета, який ви використовуєте для вигонки, не були занадто гострими. Предмет з гострими краями можна обернути тканиною або господарською серветкою.



Особливості нанесення плівок серії Static:

Відмінність плівок D-C-Fix серії Static від серії Static Premium полягає в меншій товщині матеріалу. Вона така ж як у звичайних вітражних плівок D-C-Fix і Alkor з клейовим шаром - 110 мкм (у плівок серії Static Premium товщина 150 мкм). Також у плівок серії Static є підкладка з розміткою. Процес нанесення плівок серії Static технічно нічим не відрізняється від нанесення плівок серії Static Premium. Зважаючи на меншу товщину матеріалу, необхідно стежити за тим, щоб плівка не збиралася в складки, і ретельніше виганяти воду і пухирі.

При обклеюванні відносно невеликої ділянки ви можете не помітити різниці в зручності роботи між плівками з однаковим малюнком різних серій. У такому разі не варто витрачатися на істотно дорожчу плівку серії Static Premium. При обклеюванні великих площ, різниця в товщині матеріалу відіграє істотну роль в зручності роботи і придбання дорожчої плівки серії Static Premium виглядає виправданим.


В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити самоклеючу плівку за доступною ціною.

Колір самоклеючої плівки на вітрині інтернет-магазину може відрізнятися від кольору товару в залежності від налаштувань вашого монітору.

Характеристики
Ширина, см 67.5
Довжина, м 1.5
Захист від уламків скла так
Товщина, мкм 120
Призначення для скла
Тип плівка - статична
Вид матова
Відтінок білий
Малюнок листя прозоре
Країна-виробник Нідерланди
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.