0.00 грн.
Зробити замовленняСамовивіз із Нової пошти |
Самовивіз із Укр пошти |
Самовивіз із STROYPLOSHADKA |
Відправка по Україні |
Адресна доставка |
Оплата при отриманні |
Оплата на карту |
Оплата за безготівковим розрахунком |
Офіційна продукція |
Обмін та повернення товару |
- Виробник: Prestige
- Код товару: 15934765
- Наявність: В наявності
Поєднання бездоганного дизайну і високої якості продукції не залишить байдужим навіть найконсервативнішого покупця.
Говорячи про фотошпалери, перш за все необхідно розібратися, у чому їх основна відмінність від постерів і від звичайних збільшених фотографій.
Фотошпалери — це повноцінні картини, вони покривають поверхню стіни від підлоги до стелі, створюючи при цьому відчуття додаткового простору. На відміну від них, постер служить тимчасовою прикрасою. Він виконаний на щільному папері відносно невеликого формату (А3; А2). Крім того, у постера відсутній клейовий шар і його прикріплюють на бажану поверхню за допомогою липкої стрічки. Коли зображення набридне, від нього легко можна позбутися.
Що ж стосується фотошпалер, то ними (втім, як і звичайними шпалерами) обклеюють всю поверхню стіни і, відповідно, вони розраховані на більш тривалий термін експлуатації (приблизно 8-9 років). Справжні фотошпалери — високотехнологічний продукт, для них характерні чітка графіка і насичений колір. При виготовленні фотошпалер використовують особливу технологію нанесення малюнка, що дозволяє ретельно надрукувати кожен міліметр зображення і зберегти яскравість колірної гами протягом усього терміну експлуатації. Як правило, фотошедеврами прикрашають стіни спальні, кухні, вітальні. Іноді такі картини клеять в офісах, торгових залах та інших нежитлових приміщеннях. Якщо мова йде про квартиру, то дизайнери рекомендують оформляти таким чином кімнати з невеликою кількістю меблів, що дозволить уникнути перенасичення простору. Декоративні шпалери наклеюють також на двері (за винятком ванної кімнати, оскільки, виготовлені на паперовій основі, вони бояться води і дуже сильних випарів).
Колірна гама.
Вибираючи декоративні шпалери, важливо ще пам'ятати про те, що кожен колір особливим чином впливає не тільки на простір приміщення, але і на психологічний стан людини. Як відомо, всю палітру фарб умовно ділять на теплі і холодні тони. До теплих кольорів відносяться червоний, жовтий, помаранчевий, а також їх відтінки (наприклад, малиновий, коричневий, теракотовий і ін). Вони асоціюються з сонцем, землею, вогнем, вогнищем. Холодними же кольорами прийнято вважати синій, зелений, блакитний, синьо-зелений і їх відтінки — фіолетовий, індиго, колір морської хвилі, бірюзовий і т.п. У нашому сприйнятті вони в основному пов'язані з образом неба, води, снігу, льоду. Як не дивно, але багато художників і дизайнерів помітили, що теплі і холодні кольори вільно поєднуються один з одним (приклади підказує сама природа). У приміщеннях, де мало сонячного світла, логічно клеїти шпалери більш теплих тонів, оскільки вони "зігрівають" і створюють відчуття гармонії, роблячи кімнату затишною. Не секрет, що колір фотошпалер — особливо якщо це панорамне зображення — може вплинути на зорове сприйняття об'єму житлового приміщення, тобто візуально збільшити або зменшити його. Деякі кольори створюють ефект наближення, інші, навпаки, ефект віддалення. Наприклад, якщо в оформленні стін житла переважають теплі тони, то приміщення здається менше. Якщо ж кімната невелика, то, щоб її візуально розширити, рекомендується використовувати фотошпалери холодних тонів.
Кольори, що створюють відчуття близькості предмету і збільшення його об'єму:
- білий;
- помаранчевий;
- коричневий;
- рожевий;
- червоний.
Кольори, що створюють відчуття віддаленості предмета і зменшення його об'єму:
- чорний;
- сірий;
- синій;
- блакитний;
- фіолетовий.
До речі сказати, зелений колір не належить ні до однієї категорії — він нейтральний. Таким чином, вибираючи фотошпалери, важливо визначити колірну домінанту (тобто основний колір) зображення. Крім того, слід враховувати загальний стиль картини, щоб уникнути суперечності між декоративним панно і внутрішнім оформленням кімнати (офісу). Але все ж головний принцип у використанні тих чи інших фотошпалер — це доречність зображення. Спальня — місце для відпочинку, а вітальня або ігрова призначені для розваги, отже, вибрані Вами фотошпалери повинні відповідати цим завданням.
ІНСТРУКЦІЯ З НАКЛЕЮВАННЯ ФОТОШПАЛЕРІВ НА СТІНУ
Матеріали, необхідні для наклейки фото шпалер:
- 1 пакет клею для фотошпалер;
- 1 відро для змішування клею;
- 1 щітка для нанесення клею;
- 1 ролик (валик) для розгладження шпалер;
- 1 канцелярський ніж для обробки країв;
- 1 рулетка для того, що б заміряти стіну;
- 1 олівець;
- 1 рівень;
- 1 шпатель.
Будь ласка, переконайтеся, що поверхня стіни повністю гладка, чиста і суха. Це означає, що на стіні не повинно бути старих шпалер, будь-які нерівні частини повинні бути усунені за допомогою шпателя.
Розкладіть панелі на підлозі, щоб вийшла повна картинка, і порівняйте її з розмірами стіни.
Розмітьте стіну, за допомогою олівця і рівня, під кожну панель, це допоможе легко і правильно поклеїти фотошпалери.
Розмішайте клей відповідно до інструкції виробника клею і нанесіть його на панель 1 за допомогою щітки.
Прикладіть панель 1 до стінки по лініях, які Ви розмітили заздалегідь і наклейте її, розгладжуючи за допомогою ролика (валика) від центру до країв.
Зробіть те ж саме з панелями 2-4.
Коли будете наклеювати панель 5, Ви повинні звернути увагу, що панель 5 повинна лягти на панель 1 таким чином, щоб мотив відповідав (приблизно 5 мм). Відповідно панелі 6-8 також повинні співпасти з нижньою панеллю.
Будь ласка, ретельно витріть залишки клею з лицьового боку за допомогою вологої тканини.
Після того, як фотошпалери висохнуть, краї можна обрізати за допомогою канцелярського ножа, якщо це необхідно.
В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити фотошпалери за доступною ціною.
Колір фотошпалер на вітрині інтернет-магазину може відрізнятися від кольору товару в залежності від налаштувань вашого монітору.
Немає відгуків про цей товар.