0
0
0

Дизельні генератори

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Дизельні генератори

Дизельний генератор в інтернет-магазині Стройплощадка

Дизельні генератори відрізняються високою потужністю, економічністю та надійністю, що робить їх чудовим вибором для основного або резервного джерела електроенергії. Ці агрегати оснащені стійкими дизельними двигунами, характеризуються збільшеним ресурсом, а також комплектуються передовими пристроями для моніторингу та керування процесом генерації електроенергії, забезпечуючи високу якість вихідної енергії.

Розмаїття потужностей дизельних генераторів дійсно вражає: від невеликих, стартуючих від 5 кВт, до колосальних мегаватних агрегатів. Менш потужні генератори, як правило, запускаються за допомогою ручного троса, тоді як їх більш потужні аналоги використовують вбудовані електростартери або системи автоматичного запуску. Завдяки цьому, користувачі мають змогу вибрати оптимальний генератор відповідно до своїх потреб та вимог.

Особливості конструкції дизель-генератора

Український ринок техніки пропонує велику різноманітність моделей агрегатів:

  1. Переносні (портативні) - найпоширеніші варіанти. Їх вага та габарити скромніші, а спеціальні елементи, такі як ручки та колеса, полегшують транспортування. Ці агрегати зазвичай охолоджуються за допомогою повітряного вентилювання.
  2. Більшість переносних генераторів мають відкриту конструкцію, де альтернатор та двигун розташовані всередині міцної сталевої рами діаметром 32 мм. Рама сприяє зручності перенесення, а також гасить вібраційні коливання завдяки встановленим на ній демпферним пружинам. Переносні генератори доступні як однофазні (для приладів на 220 В) і трифазні, що забезпечують електроустаткування на 380 В.

  3. Стаціонарні - ці електрогенератори характеризуються підвищеною потужністю та, як правило, встановлюються на підприємствах або в спеціально облаштованих та вентильованих приміщеннях.
  4. Ці агрегати використовують рідинне охолодження, а також часто мають функцію автоматичного введення резерву, що дозволяє автоматично запустити генератор у разі відключення зовнішньої мережі.

    Вони можуть бути однофазні (220 В) або трифазні (380 В). Зазвичай стаціонарні генератори мають закритий шумопоглинальний корпус, що зменшує рівень шуму під час роботи.

Дизельний генератор

Де використовуються дизельні генератори

Дизельні генератори призначені для частого та інтенсивного використання. Вони здатні працювати безперервно протягом тривалого часу, перевищуючи тривалість робочої зміни чи робочого дня. Таким чином, вони відмінно підходять як основне джерело електроенергії:

  • На промислових підприємствах;
  • На будівельних об'єктах, де немає доступу до електричної мережі. Ефективно живлять обладнання, потрібне для будівництва, ремонту та монтажу;
  • При виїзді пожежних, аварійних та рятувальних бригад;
  • На кіномайданчиках;
  • На виїзних концертах;
  • На телефонних станціях.

Якщо генератор використовується лише для виїздів, його можна встановити на причіп для зручності перевезення. Також пристрій використовується як резервне джерело електроенергії.

Це актуально там, де електроенергію часто відключають на тривалий час. Використання функції АТС (автоматичного запуску) у генераторі є зручним, оскільки автоматика самостійно запустить електрогенератор у разі відсутності струму в стаціонарній мережі. Людина не має присутність, а електричне обладнання продовжує працювати без перебоїв.

Переваги та недоліки

Плюси:

  1. Тривалий моторесурс (40 тис. мотогодин і більше);
  2. Економічне споживання дизельного пального. Крім того, цей вид палива дешевший за бензин, тому вартість одного кіловата електроенергії на 20-30% нижча, ніж у бензинових моделей;
  3. Високий показник потужності;
  4. Здатність працювати тривалий час без перерви.

Недоліки:

  1. Підвищений шум. Показник 86-92 дБ. У житловому будинку або на підприємстві для дизель-генератора виділяють окреме приміщення з вентиляцією. Якщо модель має кожух, то вона працює тихіше;
  2. Дизельне пальне густіє при низьких температурах. Внаслідок цього, дизельний генератор не заводиться. Щоб уникнути проблем, обирайте моделі з підігрівом двигуна. Якщо такої функції немає, стаціонарний генератор варто встановити в опалюваному приміщенні;
  3. Вартість на 30-40% вища, ніж у бензинової техніки.

Купівля дизельного генератора - правильне рішення для бізнесу. Він також підходить для житлового будинку, якщо необхідна висока потужність та часте включення.

Через поширені відключення електроенергії в Україні, численна кількість людей прагне придбати недорогий дизельний генератор для свого дому. Ідеальним місцем для цього є інтернет-магазин Стройплощадка, адже у нас представлені лише якісні товари та привабливі ціни.

Крім того, ми забезпечуємо кваліфіковану консультацію щодо вибору, а наші оператори оперативно обробляють замовлення. Ви також можете скористатися безкоштовним самовивозом товару з наших центрів видачі онлайн замовлень, що дозволяє уникнути витрат на доставку. Або ж ми організуємо доставку вашого замовлення до відділення поштових перевізників або за вказаною адресою.

Популярні питання про дизельні генератори

Дизельний генератор - це пристрій, що перетворює механічну енергію дизельного двигуна в електричну енергію через генератор змінного струму.

Виберіть дизельний генератор, враховуючи такі фактори: потужність, розмір, вага, рівень шуму, автоматичне управління та бренд.

Обслуговування дизельного генератора включає регулярну заміну масла та фільтрів, перевірку рівня палива, акумулятора, охолоджуючої системи та контроль загального стану.

Для розрахунку потужності дизельного генератора, визначте сумарну потужність споживачів, які ви плануєте підключити, врахуйте резервний коефіцієнт (20-25%) та оберіть модель з відповідною потужністю.

Дизельні генератори випускають відпрацьовані гази, які можуть бути шкідливими для здоров'я. Тому їх не рекомендується використовувати в закритих приміщеннях без належної вентиляції та відведення відпрацьованих газів.

Дотримуйтесь наступних заходів безпеки: розміщуйте генератор на рівній поверхні та подалі від вогненебезпечних речовин, слідкуйте за вентиляцією та відведенням відпрацьованих газів, не перевантажуйте генератор, використовуйте відповідні електричні кабелі, регулярно перевіряйте технічний стан та слідкуйте за належним обслуговуванням.